April

     
Fri 4.10
Okey Dokey
Aisle 5

Okey Dokey

All Ages
Sat 4.11
Magic Beans
Aisle 5 Presents:

Magic Beans

All Ages
Sun 4.12
Mon 4.13
Tue 4.14
Wed 4.15
Lauren Ruth Ward, Valley Queen
presented by Zero Mile

Lauren Ruth Ward

Valley Queen

All Ages
Thu 4.16
Erin & The Wildfire
Aisle 5 Presents

Erin & The Wildfire

All Ages
Fri 4.17
Sungazer
presented by Speakeasy

Sungazer

All Ages
Sat 4.18
Seppa, VCTRE, pheel, Curra
presented by Speakeasy and Envisioned Arts South

Seppa

VCTRE

Pheel

Curra

All Ages
Sun 4.19
Ron Artis II
presented by Speakeasy

Ron Artis II

All Ages
Mon 4.20
WOODFIRE ON AISLE 5

Curtis Dro

Lord Bisque

Alex Trent

T.A.B. (Tall and Boney)

Ron Saforo

G-Mann

and more

All Ages
Tue 4.21
Wed 4.22
Thu 4.23
Kendall Street Company
Official 420Fest PreParty

Kendall Street Company

All Ages
Fri 4.24
Everyone Orchestra - Conducted by Matt Butler
Official 420Fest Afterparty

Everyone Orchestra

Travers Brothership

All Ages
Sat 4.25
Funk You & Empire Strikes Brass
Official 420Fest Afterparty

Funk You & Empire Strikes Brass

All Ages
Sun 4.26
POTCH
Official 420 Fest Afterparty

POTCH

All Ages
Mon 4.27
Tue 4.28
Drama, Ric Wilson
presented by Zero Mile

Drama

Ric Wilson

All Ages
Wed 4.29
Thu 4.30
  

May

     
Fri 5.1
The New Deal
presented by Speakeasy and Zero Mile

The New Deal

All Ages
Sat 5.2
Sun 5.3
Mon 5.4
Tue 5.5
Wild Rivers
Live Nation Presents:

Wild Rivers

All Ages
Wed 5.6
Thu 5.7
Ollie

Ollie

All Ages
Fri 5.8
NoMBe: The Chromatopia Tour
Live Nation Presents

NoMBe: The Chromatopia Tour

All Ages
Sat 5.9
Sun 5.10
Mon 5.11
Tue 5.12
Wed 5.13
Donovan Woods and the Opposition
Live Nation Presents:

Donovan Woods and the Opposition

All Ages
Thu 5.14
Au5 & Chime
Voidwalkers Tour

Au5

Chime

All Ages
Fri 5.15
Fakear
presented by Speakeasy and Vibes Inc

Fakear

All Ages
Sat 5.16
G-Space, Wreckno, Super Future, Visual.9, STVSH
presented by Native Groove, Envisioned Arts South, and Speakeasy

G-Space

Wreckno

Super Future

Visual.9

STVSH

All Ages
Sun 5.17
Inner Wave, Divino Niño
presented by Zero Mile

Inner Wave

Divino Niño

All Ages
Mon 5.18
The Broadcast
Aisle 5 Presents

The Broadcast

All Ages
Tue 5.19
Frances Quinlan
presented by Masquerade

Frances Quinlan

All Ages
Wed 5.20
Thu 5.21
Fri 5.22
Sat 5.23
Sun 5.24
Mon 5.25
Tue 5.26
Wed 5.27
Thu 5.28
Josie Dunne
Live Nation Presents

Josie Dunne

All Ages
Fri 5.29
The Grass Is Dead
Don't Fret Ent & Aisle 5 Present

The Grass Is Dead

All Ages
Sat 5.30
Sun 5.31
      

June

 
Mon 6.1
Stout, Miss Kyrock, Erika Janae
presented by Muddy Water

Stout

Miss Kyrock

Erika Janae

All Ages
Tue 6.2
Ezra Furman
presented by Triple Ds

Ezra Furman

All Ages
Wed 6.3
Thu 6.4
Fri 6.5
Sat 6.6
Devin the Dude
presented by Speakeasy

Devin The Dude

DJ Kerosene

Fort Knox

All Ages
Sun 6.7
Mon 6.8
Tue 6.9
Wed 6.10
Thu 6.11
Mariah the Scientist
Zero Mile Presents

Mariah The Scientist

All Ages
Fri 6.12
Sat 6.13
Sun 6.14
Mon 6.15
Tue 6.16
Greer *Moved to Terminal West*
Zero Mile Presents

Greer

All Ages
Wed 6.17
Thu 6.18
Fri 6.19
Sat 6.20
Sun 6.21
Mon 6.22
Tue 6.23
Wed 6.24
Thu 6.25
Fri 6.26
Sat 6.27
Sun 6.28
Phoebe Ryan, Ezi
presented by Zero Mile

Phoebe Ryan

All Ages
Mon 6.29
Tue 6.30
    

July

   
Wed 7.1
Thu 7.2
Fri 7.3
Sat 7.4
Sun 7.5
Mon 7.6
Tue 7.7
Wed 7.8
Thu 7.9
Fri 7.10
Sat 7.11
Sun 7.12
Mon 7.13
Tue 7.14
Wed 7.15
NateWantsToBattle, Vespera, Andrew Stein

NateWantsToBattle

Vespera

Andrew Stein

All Ages
Thu 7.16
Fri 7.17
Sat 7.18
Abelation, Ternion Sound, Clerks, Haley Lane
presented by Speakeasy and Envisioned Arts South

Abelation

Ternion Sound

Clerks

Haley Lane

All Ages
Sun 7.19
Mon 7.20
Tue 7.21
Wed 7.22
Thu 7.23
Fri 7.24
Sat 7.25
Sun 7.26
Mon 7.27
Tue 7.28
Wed 7.29
Thu 7.30
Fri 7.31
 

August

      
Sat 8.1
Sun 8.2
Mon 8.3
Tue 8.4
Wed 8.5
Thu 8.6
Fri 8.7
Sat 8.8
Sun 8.9
Mon 8.10
Tue 8.11
Wed 8.12
Thu 8.13
Fri 8.14
Sat 8.15
Toadface, Smith, Creighfish, Shakes
presented by Speakeasy, Native Groove, and Envisioned Arts South

Toadface

Smith

Creighfish

Shakes

All Ages
Sun 8.16
Mon 8.17
Tue 8.18
Wed 8.19
Thu 8.20
Fri 8.21
sfam, Angelic Root, Canvas, Organik
presented by Speakeasy, Envisioned Arts South, and Native Groove

sfam

Angelic Root

Canvas

Organik

All Ages
Sat 8.22
Sun 8.23
Mon 8.24
Tue 8.25
Wed 8.26
Thu 8.27
Fri 8.28
Sat 8.29
Mize, DJ Hippo, Smoakland, SLZRD
presented by Native Groove, Speakeasy, and Envisioned Arts South

Mize

DJ Hippo

Smoakland

SLZRD

All Ages
Sun 8.30
Mon 8.31
     

September

  
Tue 9.1
Wed 9.2
Thu 9.3
Fri 9.4
Sat 9.5
Sun 9.6
Mon 9.7
Tue 9.8
Wed 9.9
Thu 9.10
Planet Booty

Planet Booty

All Ages
Fri 9.11
Sat 9.12
Sun 9.13
Mon 9.14
Tue 9.15
Wed 9.16
Thu 9.17
Fri 9.18
Sat 9.19
Sun 9.20
Mon 9.21
Tue 9.22
Wed 9.23
Thu 9.24
Fri 9.25
Sat 9.26
Sun 9.27
Mon 9.28
Tue 9.29
Wed 9.30
   

October

    
Thu 10.1
Fri 10.2
Sat 10.3
Sun 10.4
Mon 10.5
Tue 10.6
Wed 10.7
Thu 10.8
Fri 10.9
Sat 10.10
Sun 10.11
Mon 10.12
Tue 10.13
Wed 10.14
Thu 10.15
Fri 10.16
Sat 10.17
Sun 10.18
Mon 10.19
Tue 10.20
Wed 10.21
Thu 10.22
Fri 10.23
Sat 10.24
Sun 10.25
Mon 10.26
Tue 10.27
Wed 10.28
Thu 10.29
Fri 10.30
Sat 10.31

November

Sun 11.1
Mon 11.2
Tue 11.3
Wed 11.4
Thu 11.5
Fri 11.6
Sat 11.7
Sun 11.8
Mon 11.9
Tue 11.10
Wed 11.11
Thu 11.12
Fri 11.13
Sat 11.14
OSHUN
presented by Speakeasy and Bowe Inc

OSHUN

All Ages